מערכת תמחור ספרים וחוברות Price-Less Premuim

אחד השלבים המקשים עליך בבואך להדפיס ספר הוא שלב הצעת המחיר.

סיימת לכתוב את הספר ועכשיו את/ה רוצה להדפיס אותו.
מה עכשיו ? לאיזה בית דפוס לפנות ? כמה זה עולה ? ובכלל באיזו מידה להדפיס את הספר ? האם המחיר לספר כאשר אני מדפיס 200 ספרים יהיה נמוך מההמחיר לספר בהדפסת 100 ספרים.
אנו, שנתקלנו בשאלות אלו ורבות אחרות מלקוחותינו, ניצלנו את נסיוננו רב השנים בתחום הדפוס ובנינו עבורך מערכת ייחודית אשר תקל עליך לקבל הצעת מחיר אוטומטית וגמישה.

ובכן כיצד זה עובד?


מערכת "Price-Less" מאפשרת לך לבצע תמחור אוטומטי ומיידי של מספר בלתי מוגבל של אפשרויות לבצוע הספר שלך. כך לדוגמא, אם ברצונך לבחון כמויות שונות, מידות שונות, סוגי כריכה שונים וסוגי נייר שונים לבצוע ההדפסה, המערכת תתן לך מחיר מיידי.

שימוש במערכת יאפשר לך לקבל את המוצר המתאים ביותר עבורך, באיכות הטובה ביותר ובמחיר נוח, והכל באופן מיידי וקל.
קבלת ההצעה להדפסה במפרט המתאים לך ביותר תהפוך למיותר את הצורך בבקשת הצעות מחיר נשנות וחוזרות אצל מס' רב של בתי דפוס.

מערכת תמחור ספרים וחוברות והמחירים ? על מנת לתת לך את כל הסיבות להדפיס בדי.סי.פי , המחירים המתומחרים במערכת "Price-Less" הינם מחירים מעולים ומהזולים ביותר בשוק. נסיוננו בתמחור דפוס והתמחותנו בתחום ההדפסה הדיגיטלית מאפשר לנו להעניק לך מחירים ללא תחרות.

את מערכת "PriceLess" פיתחנו בשתי גרסאות:
גרסת PriceLess Pro שמיועדת למי שמכיר כבר את המושגים ואת המאפיינים הדרושים להדפסת הספר שלו, וכן בגרסת PriceLess Basic המיועדת למי שעדיין לא מכיר באופן מוחלט את כל המושגים או אינו בטוח בסוג הספר שמתאים לו ומעוניין בהמלצתינו. מערכת זו תוביל אותך שלב שלב בבחירת המאפיינים המתאימים לספר שלך.

מערכת התמחור הבסיסית לספרים וחוברות מערכת התמחור המקצועית לספרים וחוברות